Wodospad Niagara po stronie Kanadyjskiej

Niagara Falls

Wodospad Niagara to miejsce które bardzo chcieliśmy zobaczyć i wiedzieliśmy, że jest to punkt obowiązkowy na trasie naszej podróży. Poszukując informacji na temat wodospadu trafialiśmy na artykuły które wskazywały, że widok na niego jest ładniejszy od strony Kanadyjskiej. W związku z tym doszliśmy do wniosku, że warto odwiedzić przy okazji kilka najciekawszych miast w Kanadzie. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu więc odwiedziliśmy tylko 3 miasta które opisałam w poprzednim poście.

Czy było warto?

Jest to bardzo turystyczne miejsce gdzie oczywiście można kupić pamiątki czy wybrać się na wycieczkę statkiem lub podejść pod wodospad aby z bliska i na własnej skórze go poczuć. Widok na wodospad od strony Kanadyjskiej był bardzo ładny i jest to miejsce w którym można było odczuć siłę matki natury. Obydwoje jednogłośnie stwierdziliśmy, że warto zobaczyć wodospad Niagara natomiast z jednym „ale” kiedy jest się w okolicy. Z naszej perspektywy nie warto bardzo odjeżdżać od planowanej trasy czy specjalnie tam jechać tylko po to żeby go zobaczyć. Uważamy jednak, że byliśmy w bardziej spektakularnych miejscach, oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Poniżej wrzucam kilka zdjęć więc oceńcie sami 🐼 

Gdzie spaliśmy siódmego dnia: Comfort Suites 1344 83 rd Ave, Merrillville, IN 46410, Stany Zjednoczone

A wy polecacie jakiś wodospad godny odwiedzenia? Podzielcie się informacjami w komentarzu. Może byliście nad wodospadem Niagara? Jeśli tak to z chęcią poczytam jakie były wasze wrażenia.

*podróż z 2016 roku

Podziel się z innymi
Dowiecie się o mnie więcej czytając tego bloga :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Scroll to top