Powroty nie są łatwe…

lake garda

Powrót z wakacji nigdy nie jest prosty natomiast ważne są wspomnienia i doświadczenia które pozostają na zawsze. Z Włoch wracam zakochana…w tym kraju, pełna ciekawości dla reszty regionów oraz wiem, że nad jezioro Garda na pewno wrócę. Ta część Włoch to miejsce gdzie odnajdujemy z Michałem wszystko czego potrzebujemy do życia: piękna pogoda, pyszne jedzenie oraz uśmiechnięci i wyluzowani ludzie.

Podsumowując

Wyjazd nie należał do najtańszych. Z pewnością można było znaleźć tańsze noclegi czy gotować samemu. Oczywiście jest to tylko kwestia budżetu i preferencji. Jeżeli chodzi o pogodę to z pewnością wrzesień jest dobrym miesiącem do odwiedzenia tej części Włoch. Turystów jest mniej, a pogoda ciągle cudowna. Powrót z Desenzano del Garda do Kielc zajął nam ok 14 godzin i przejechaliśmy ponad 1300 km. Dobrze, że w samochodzie było dwóch kierowców to mogliśmy się zamieniać… choć nie ukrywam, że większość trasy prowadził Michał. 

Mam nadzieje, że podobała wam się moja relacja ze spontanicznej podróży nad jezioro Garda. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało. Zapraszam do śledzenia bloga! 🐼

PS Przywiozłam z tej podróży nie tylko piękne wspomnienia, ale też mąkę z której przygotowuje w domu pyszną pizzę.

Podziel się z innymi
Maria
Dowiecie się o mnie więcej czytając tego bloga :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top